01Sep. 2018

TREMCO ILLBRUCK BEST MAKİNA İLE İŞBİRLİĞİ YAPMAYI TERCİH ETTİ

Dünyanın önde gelen kimyasal üreticilerinden biri olan TREMCO ILLBRUCK, Almanya’nın Traunstein bölgesinde bulunan fabrikasında kullanmak üzere üretilecek özel makinalar için BEST MAKİNA ile çalışmayı tercih etti.

TREMCO ILLBRUCK fabrikasında ürettiği malzemeleri, kurmuş olduğu laboratuvarda test etmek üzere otomatik birleştirme ve gaz dolum presi, otomatik nem alıcı dolum makinası, PIB ekstrüder, çift kompenantlı macun pompası ve yardımcı ekipmanlara yatırım yaptı.

Proje çalışmasına 2017 ‘de başlandı. BEST MAKİNA teknik ekip üyeleri, AB standartlarına ve TREMCO ILLBRUCK  ihtiyaçlarına uygun olarak özel makinalar tasarladı.

Üretimi yapılan özel makinaların testi TREMCO ILLBRUCK teknik ekibi tarafından BEST MAKİNA fabrikasında gerçekleşerek onaylandı.

Ön kabul testinin sonuçlanmasının ardından tüm makinalar Eylül 2018 tarihinde TREMCO ILLBRUCK fabrikasına sevk edildi ve makina kurulumu tamamlanarak teknik ekibe eğitim verildi.

Eğitimden sonra TREMCO ILLBRUCK operatörlerinin çalışmaları BEST MAKİNA tarafından takip edilerek müşterinin memnuniyeti sağlandı.

Diğer Haberler

x